Medarbejdere

Ledelsen

Særligt tilrettelagt ungdomsuddannelse

Specialistklubben 

Psykoedukation 

Administration,  Økonomi, IT, Innovation og Kommunikation

Bestyrelsen

Ledelsen

Carsten Lassen

Carsten Lassen

Direktør

Jakob Nørlev

Jakob Nørlev

skoleleder

Medarbejdere i Særligt tilrettelagt ungdomsuddannelse

Jakob Nørlev

Jakob Nørlev

Skoleleder

Dina Poppe Christensen

Dina Poppe Christensen

STU sekretær

Viktor Hansen

Viktor Hansen

souschef | UNDERVISER

Trond Clementsen

Trond Clementsen

UNDERVISER | PRAKTIKKOORDINATOR

Kasper Römer-Bruhn

Kasper Römer-Bruhn

Underviser

Linda Henriksen Weimann

Linda Henriksen Weimann

Underviser

Torben Poder

Torben Poder

Underviser

Erik Pedersen

Erik Pedersen

Underviser

Troels Kahl

Troels Kahl

Underviser

Agnes Marie Bo Pedersen

Agnes Marie Bo Pedersen

Fast vikar

Medarbejdere i Specialistklubben

Pernille Laura Sørensen

Pernille Laura Sørensen

medarbejder

Mathilde Andrup

Mathilde Andrup

medarbejder

Troels Kahl

Troels Kahl

medarbejder

Medarbejdere i Psykoedukation

Tue Lundøer

Tue Lundøer

psykoedukator

Carina Staal

Carina Staal

psykoedukator

Anna-Kaya Frello

Anna-Kaya Frello

KOMPETENCEUDVIKLER (barsel)

Medarbejdere i Administration,  Økonomi, IT og Kommunikation

Stine Krenzen Bennorth

Stine Krenzen Bennorth

Receptionist

Tine Gade

Tine Gade

CHEF CONTROLLER

Mette Lund

Mette Lund

REGNSKABSMEDARBEJDER

Rasmus Termansen

Rasmus Termansen

IT driftsleder

Peder Skyt

Peder Skyt

INTERN IT

Lars Hoff-Clausen

Lars Hoff-Clausen

INTERN IT

Rasmus Tornehave

Rasmus Tornehave

visitationschef

Pernille Sørensen

Pernille Sørensen

MARKETING OG KOMMUNIKATIONSKOORDINATOR

Eline Sanders

Eline Sanders

KOMMUNIKATIONSMEDARBEJDER

Bestyrelsen

Jens Klarskov

Jens Klarskov

RUD PEDERSEN

Formand

Thomas Bagge Olesen

Thomas Bagge Olesen

DEN SOCIALE KAPITALFOND

Lars Henriksen

Lars Henriksen

UDPEGET AF SPECIALISTERNE FOUNDATION

Liselotte Lyngsø

Liselotte Lyngsø

FUTURE NAVIGATOR

Tina Moltke-Leth

Tina Moltke-Leth

SEMLER GROUP